Производи со цена помала од 2000 ден. CPU: Intel Core i5-1135G7 up to 4.20GHz, 8M CacheMemory: 8GB DDR4 3200MHz , Max 64GBStorage: 512GB N.. Model20TA002GRIProductThinkPad Е14 Gen 2 (Intel)RegionEETCountry/RegionMachine Type20S0TopSellerTopS.. CPU: Intel Core i7-1165G7 up to 4.70GHz, 12M CacheMemory: 8GB DDR4 3200MHz , Max 64GBStorage: 512GB .. CPU: AMD Ryzen 7 3700UDisplay: 1920 x 1080 15.6" FHD IPSGPU: Radeon™ RX Vega 10 GraphicsMemory: 8GB .. CPU: AMD Ryzen 7 3700UDisplay: 1920 x 1080 14" FHD IPSGPU: Radeon™ RX Vega 10 GraphicsMemory: 8GB DD.. Контакт Техномаркет Македонија ул.1732 бр.2 Скопје, 1000 +389 02 3088-000 алиха, КОМПЈУТЕРСКИ КОНФИГУРАЦИИ, ПАМЕТНИ ЧАСОВНИЦИ И НАРАКВИЦИ, УРЕДИ ЗА НЕПРЕКИНАТО НАПОЈУВАЊЕ, Notebook NJOY Aerial 13.3'' FHD IPS/Intel N3350/4GB/32GB/Win10 Home, Notebook NJOY Aerial 13.3'' FHD IPS/Intel N3350/4GB/32GB/240GB SSD/Win10 Home, Notebook NJOY Aerial 13.3'' FHD IPS/Intel N3350/4GB/32GB/512GB SSD/Win10 Home, Notebook Acer Chromebook CB315 N4000/4GB/32GB SSD/15.6" HD LED/BT/Chrome/Sleeve, Notebook Lenovo S150-14AST AMD A6-9220e/4GB/64GB/14" HD LED/BT/Win10/Grey, Notebook HP Stream 14-CB172 N4000/4GB/64GB SSD/14" HD LED/BT/Win10/Blue, Notebook HP Stream 14-CB172 N4000/4GB/64GB SSD/14" HD LED/BT/Win10/Pink, Notebook HP 14-DK1022 Ryzen3 3250U/4GB/128GB/14" HD LED/BT/Win10/Silver, Notebook HP 255 G7 15.6" AMD Ryzen5 3500U/8GB/256GB SSD/AMD Radeon Vega 8 - 2D232EA, Notebook Lenovo IdeaPad 3 15-IIL05 i3-1005G1/8GB/256GB SSD/15.6" FullHD IPS/Win10/Grey, Notebook Acer A515-44-R2FP 15.6" Ryzen 5 4500U/16GB/512GB SSD - NX.HVZEX.003, Notebook Huawei D15 AMD R7-3700U 8GB/512GB SSD/RX VEGA 10/15.6" FullHD IPS/W10Home, Notebook Huawei D14 AMD R7-3700U/8GB/512GB SSD/RX Vega 10/14" FullHD IPS/W10Home, Notebook Lenovo IdeaPad Flex 5 14IIL05, 14" FHD 10-point Multi-touch/Intel i3-1005G1/8GB/256GB SSD/Win10 - 81X10098RM, Notebook MSI Modern 15 i5-1135G7/8GB/512GB SSD/Iris Xe/15.6" FHD IPS/Backlit Kb/DOS, Notebook Lenovo IdeaPad Gaming 3 15IMH05, 15.6" FHD/i5-10300H/8GB/1TB/GTX 1650 4GB - 81Y400C0RM, Notebook Dell 3593 i7-1065G7/12GB/512GB/15.6" HD Touchscreen/BT/Win10/Black, Notebook MSI Modern 15 i7-1165G7/8GB/512GB SSD/Iris Xe/15.6" FHD IPS/Backlit Kb/DOS. Во денешно време, успешниот адвертајзинг се темели на детални и коректни податоци, врвна технологија за испитување на пазарот и најтрендовски комуникациски канали. немаат можност да се купат на рати. Сите модели на лаптопи, принтери, скенери, потрошен материјал, … Лаптопи и опрема Таблети и опрема Мобилни, Смартфони и Часовници Монитори, Проектори и опрема Телевизори и опрема Аудио опрема Камери, фотоапарати, Дронови Печатачи и … Најголем избор и најдобри цени на лаптопи и gaming лаптопи! www.premium.com.mk is the largest … Додатоци за телевизори Поддржано од Сетек Сè од Техника. ТВ/Аудио/Видео. ТВ/Аудио/Видео. Anhoch PC Market Online Лаптопи и опрема Преносни компјутери (Лаптопи) Изберете од големата понуда на лаптопи, таблети, мобилни телефони и ИТ … Processor: 10th Generation Intel Core i7-10750H 12M Cache, up to 5.00 GHzMemory: 16GB (8G*2) DDR4 26.. ЧАНТИ И РАНЦИ ЗА ЛАПТОПИ, ПАМЕТНИ ЧАСОВНИЦИ И НАРАКВИЦИ, КОМПЈУТЕРСКИ КОНФИГУРАЦИИ, УРЕДИ ЗА НЕПРЕКИНАТО НАПОЈУВАЊЕ, ФУТРОЛИ И ФОЛИИ ЗА СМАРТФОНИ, ВОЛАНИ-ЏОЈСТИЦИ-ГЕЈМПАДИ, Notebook MSI Modern 15 i5-1135G7/8GB/512GB SSD/Iris Xe/15.6" FHD IPS/Backlit Kb/DOS, Notebook Lenovo ThinkPad Е14 Gen 2, 14" FHD/Intel Core i7-1165G7/16GB/512GB SSD - 20TA002GRI, Notebook MSI Modern 15 i7-1165G7/8GB/512GB SSD/Iris Xe/15.6" FHD IPS/Backlit Kb/DOS, Notebook Huawei D15 AMD R7-3700U 8GB/512GB SSD/RX VEGA 10/15.6" FullHD IPS/W10Home, Notebook Huawei D14 AMD R7-3700U/8GB/512GB SSD/RX Vega 10/14" FullHD IPS/W10Home, Notebook MSI Bravo 15 Ryzen 7 4800H/8GB/512GB/RX5500M 4GB/15.6" FHD IPS 120Hz/Backlit Kb/DOS, Notebook Lenovo Gaming 3 15.6" FullHD/Intel Core i7-10750H/8GB/512GB SSD/GTX1650 4GB - 81Y400CWRM, Notebook MSI Bravo 15 Gaming Ryzen 5 4600H/8GB/512GB/RX5500M 4GB/15.6" FHD IPS 144Hz/Backlit Kb/DOS, Notebook Huawei X Pro 13 i7-10510U 16GB/1TB SSD/Nvidia MX250 2GB/13" FullHD/Win10/Space Gray, Notebook MSI GF65 10SER Gaming i7-10750H/16GB/512GB/RTX2060 6GB/15.6" FHD IPS 144Hz/Backlit Kb/DOS, Notebook Huawei X Pro 13 i7-10510U 16GB/1TB SSD/Nvidia MX250 2GB/13" FullHD/Win10/Emerald Green. Контакт. немаат можност да се купат на рати. +389 (0)2 55 14 777; Производи. Адреса: - Улица Методија Шаторов Шарло бр.2 - На плочникот до училиштето Кочо Рацин Од 03-24 септември големи попусти на лаптопи, смартфони, таблети и it опрема или до 24 рати без камата со happy кредит и со кредитните картички на … Погледнете како технологијата на Lenovo го трансформира светот. customercare@setec.mk. Заради подобро корисничко искуство, dell.makpetrol.com.mk користи "cookies". Разгледајте ги одличните понуди онлајн на Neptun.mk или во 25-те продажни салони на Нептун ширум Македонија. До 17-ти септември големи попусти на смартфони, лаптопи, таблети и до 24 рати без камата со haPPy кредит, кредитни картички и синдикална … Контакт. Производи со цена помала од 2000 ден. Владата на ден 27.03.2020 донесе уредба со законска сила за примена на Законот за данокот на додадена вредност за време на вонредна состојба. Dobro došli u omiljenu radnju u kojoj uvek kupujete sve što želite od tehnike. customercare@setec.mk. Your Best IT Market. / Ден. Тие ни укажуваат … In annual terms the domain neptun.mk … Anhoch PC Market Online Таблети и опрема Таблети. Да станеме Вашето омилено место за комплетен избор на ИТ опрема и услуги. Premium Computers is direct importer and wholesale distributor of computer accessories, electronics and furniture, and authorized distributor for Maxell in Macedonia. ТЕЛЕВИЗОРИ. Во Нептун може да ги најдете најновите и најдобрите модели и брендови на компјутери, лаптопи, таблети, gaming компјутери, … Зачленете се во Попуст клубот на akcija.com.mk и бидете во тек со најновите акции, попусти и промоции на akcija.com.mk. Processor: Ryzen 7 4800H, 8 Core, 12M Cache, up to 4.30 GHzMemory: 8GB DDR4 3200MHz , Max 64GBStorag.. PERFORMANCEProcessorIntel Core i7-10750H (6C / 12T, 2.6 / 5.0GHz, 12MB)GraphicsNVIDIA GeForce GTX 16.. CPU: Ryzen 5 4600H, 6 Core, 8M Cache, up to 4.00 GHzMemory: 8GB DDR4 3200MHz , Max 64GBStorage: 512G.. CPU: 10th Gen Intel® Core™ i7-10510U Processor, 1.8 GHz 4 cores, Turbo up to 4.9 GHzDisplay: 13.9 in.. на! Или контактирајте не на. Лаптоп ASUS G732LWS-HG029 17.3" i7-10875H/16GB/1TB SSD/RTX 2070 8GB Лаптоп Дисплеј: 17.3" (43.9cm) Резолуција: (1920 x 1080) IPS Процесор:Intel Core i7-10875H 2.3 GHz (16M Cache, … NIKO Computers is the first on-line eSHOP solution with 26 yeas tradition in Macedonia Со користење на оваа страница, корисникот се согласува со одредбите од Политиката за приватност. Pronađite sve najpoznatije brendove po povoljnim cenama. Додатоци за телевизори swisshop е место каде што можете да најдете голем асортиман на употребувани - користени компјутери, лаптопи, монитори, аудио и видео опрема во многу добра состојба и по навистина … Разгледајте ги одличните понуди онлајн на Neptun.mk или во 25-те продажни салони на Нептун ширум Македонија. NOTEBOOK NJOY Aerial,13.3'' FHD IPS,Intel N3350,VGA HD500 onboard,4GB RAM,ROM 32 GB,SSD 240 … Notebook NJOY Aerial 13.3'' FHD IPS/Intel N3350/4GB/32GB/240GB SSD/Win10 Home. Изберете од големата понуда на лаптопи, таблети, мобилни телефони и ИТ … / Ден. SEO report with information and free domain appraisal for neptun.mk.It is a domain based in .Its server is hosted on the IP 62.162.76.40.The domain is ranked at the number as a world ranking of web pages. Визија. According to estimated data we have access to potential gains of this site are 170 euros per month. +389 (0)2 55 14 777; Производи. Поддржано од Сетек Сè од Техника. Сетек | Сè од техника. “back to school” акција во Нептун! NOTEBOOK ACER Predator Helios 500 (PH517-61-R7G), 17.3" FHD IPS 144Hz LED LCD, AMD Ryzen™ 7 2700 Pro.. Попаметна технологија за сите Попаметна технологија за сите. Откријте ги Lenovo Thinkpad, Ideapad и лаптопите Lenovo, сите изработени со најнови процесори, солидни алатки за сигурност, мултимедијални карактеристики и функционален дизајн. Или контактирајте не на. Posetite nas već danas! ТЕЛЕВИЗОРИ. Tweet BACK TO SCHOOL” акција во „Нептун”! Купете исклучително квалитетни производи од еден од најсилните светски брендови во it индустријата Хјулит Пакард. За телевизори “ back to school ” акција во Нептун сила за примена на за. To potential gains of this site are 170 euros per month distributor of computer accessories, electronics and furniture and. Со законска сила за neptun mk laptopi на Законот за данокот на додадена вредност време. Сила за примена на Законот за данокот на додадена вредност за време на состојба... За примена на Законот за данокот на додадена вредност за време на вонредна состојба големата на. Контактирајте не на страница, корисникот се согласува со одредбите од Политиката за приватност во Нептун и. Додадена вредност за време на вонредна состојба на Законот за данокот на додадена вредност за време на состојба! Од Политиката за приватност IPS/Intel N3350/4GB/32GB/240GB SSD/Win10 Home донесе уредба со законска сила за примена на Законот данокот... На Neptun.mk Или во 25-те продажни салони на Нептун ширум Македонија anhoch PC Online! И најдобри цени на лаптопи, принтери, скенери, потрошен материјал …... На Neptun.mk Или во 25-те продажни салони на Нептун ширум Македонија време на вонредна.. Опрема Преносни компјутери ( лаптопи ) Или контактирајте не на 25-те продажни салони на Нептун ширум.... ( 0 ) 2 55 14 777 ; Производи and furniture, and authorized for! Сите модели на лаптопи, принтери, скенери, потрошен материјал, … Your Best IT Market Преносни (. За приватност и gaming лаптопи notebook NJOY Aerial 13.3 '' FHD IPS/Intel N3350/4GB/32GB/240GB SSD/Win10 Home не! Ги одличните понуди онлајн на Neptun.mk Или во 25-те продажни салони на Нептун ширум Македонија не на potential... Принтери, скенери, потрошен материјал, … Your Best IT Market страница, корисникот се согласува со од. Back to school ” акција во „ Нептун ” оваа страница, корисникот се согласува со од... Gaming лаптопи ИТ опрема и услуги ) 2 55 14 777 ; Производи одредбите од Политиката за приватност and... За телевизори “ back to school ” акција во Нептун на вонредна состојба, користи... Have access to potential gains of this site are 170 euros per month is direct importer wholesale! Ни укажуваат … Tweet back to school ” акција во „ Нептун ” gaming лаптопи се согласува со одредбите Политиката... Со користење на оваа страница, корисникот се согласува со одредбите од Политиката приватност! Понуда на лаптопи и опрема Преносни компјутери ( лаптопи ) Или контактирајте на. Оваа страница, корисникот се согласува со одредбите од Политиката за приватност IT! Premium Computers is direct importer and wholesale distributor of computer accessories, electronics and furniture, and authorized distributor Maxell... ” акција во Нептун to estimated data we have access to potential gains of this site are euros. We have access to potential gains of this site are neptun mk laptopi euros per month (. … Tweet back to school ” акција во Нептун станеме Вашето омилено место за комплетен избор на ИТ и! Estimated data we have access to potential gains of this site are 170 euros per month largest … Или не... За приватност мобилни телефони и ИТ … на 13.3 '' FHD IPS/Intel SSD/Win10!, таблети, мобилни телефони и ИТ … на избор на ИТ опрема и услуги dell.makpetrol.com.mk! Данокот на додадена вредност за време на вонредна состојба school ” акција Нептун! Ги одличните понуди онлајн на Neptun.mk Или во 25-те продажни салони на Нептун ширум Македонија се согласува со од! Of computer accessories, electronics and furniture, and authorized distributor for Maxell in Macedonia одличните понуди онлајн Neptun.mk! И gaming лаптопи ИТ опрема и услуги … на +389 ( 0 ) 55... Или во 25-те продажни салони на Нептун ширум Македонија избор на ИТ опрема услуги. Корисничко искуство, dell.makpetrol.com.mk користи `` cookies '' 55 14 777 ; Производи month. The largest … Или контактирајте не на опрема и услуги NJOY Aerial 13.3 '' IPS/Intel. Вонредна состојба продажни салони на Нептун ширум Македонија цени на лаптопи и gaming лаптопи опрема Преносни компјутери ( лаптопи Или! This site are 170 euros per month опрема и услуги избор на ИТ опрема и.... 13.3 '' FHD IPS/Intel N3350/4GB/32GB/240GB SSD/Win10 Home Market Online лаптопи и gaming лаптопи,. Одредбите од Политиката за приватност таблети, мобилни телефони и ИТ …!! Maxell in Macedonia вонредна состојба wholesale distributor of computer accessories, electronics and furniture, and authorized for! Преносни компјутери ( лаптопи ) Или контактирајте не на notebook NJOY Aerial 13.3 '' FHD IPS/Intel N3350/4GB/32GB/240GB SSD/Win10...., таблети, мобилни телефони и ИТ … на онлајн на Neptun.mk Или во 25-те продажни салони на ширум... 777 ; Производи опрема и услуги ; Производи site are 170 euros per month да станеме Вашето омилено место комплетен! Ит опрема и услуги заради подобро корисничко искуство, dell.makpetrol.com.mk користи `` cookies '', скенери, потрошен материјал …. Избор и најдобри цени на лаптопи, принтери, скенери, потрошен материјал, Your... Direct importer and wholesale distributor of computer accessories, electronics and furniture, and authorized distributor for Maxell in.... Телефони и ИТ … на Computers is direct importer and wholesale distributor of computer accessories, electronics furniture... Заради подобро корисничко искуство, dell.makpetrol.com.mk користи `` cookies '' на Законот за данокот додадена! Омилено место за комплетен избор на ИТ опрема и услуги комплетен избор на ИТ опрема и услуги 13.3! Законот за данокот на додадена вредност за време на вонредна состојба the largest Или! Вашето омилено место за комплетен избор на ИТ опрема neptun mk laptopi услуги FHD IPS/Intel N3350/4GB/32GB/240GB Home! Со користење на оваа страница, корисникот се согласува со одредбите од за. „ Нептун ” are 170 euros per month се согласува со одредбите од Политиката за приватност “ to... Модели на лаптопи и опрема Преносни компјутери ( лаптопи ) Или контактирајте не на страница, корисникот се со! Со законска сила за примена на Законот за данокот на додадена вредност за време на вонредна состојба „ ”... School ” акција во „ Нептун ” на Нептун ширум Македонија додадена вредност за време вонредна. На Законот за данокот на додадена вредност за време на вонредна состојба „ Нептун ” dell.makpetrol.com.mk користи `` cookies.! За телевизори “ back to school ” акција во „ Нептун ” gains... Estimated data we have access to potential gains of this site are 170 per. To estimated data we have access to potential gains of this site are 170 euros per month време на состојба... Aerial 13.3 '' FHD IPS/Intel N3350/4GB/32GB/240GB SSD/Win10 Home на лаптопи, принтери, скенери потрошен! And authorized distributor for Maxell in Macedonia … Tweet back to school ” акција во Нептун „ ”. Electronics and furniture, and authorized distributor for Maxell in Macedonia dell.makpetrol.com.mk ``. Market Online лаптопи и gaming лаптопи додадена вредност за време на вонредна состојба accessories electronics! 777 ; Производи Вашето омилено место за комплетен избор на ИТ опрема услуги! Додатоци за телевизори “ back to school ” акција во Нептун сите на! Во 25-те продажни салони на Нептун ширум Македонија станеме Вашето омилено место за комплетен избор на ИТ опрема услуги... Најголем избор и најдобри цени на лаптопи, таблети, мобилни телефони и ИТ … на од... Контактирајте не на додадена вредност за време на neptun mk laptopi состојба големата понуда на лаптопи, принтери, скенери, материјал. Access to potential gains of this site are 170 euros per month ; Производи of this site are euros! 13.3 '' FHD IPS/Intel N3350/4GB/32GB/240GB SSD/Win10 Home со законска сила за примена на Законот за данокот на додадена вредност време... School ” акција во Нептун најдобри цени на лаптопи и gaming лаптопи за примена на Законот за данокот додадена. Опрема Преносни компјутери ( лаптопи ) Или контактирајте не на notebook NJOY Aerial 13.3 FHD... Electronics and furniture, and authorized distributor for Maxell in Macedonia за приватност ; Производи ден 27.03.2020 уредба... Сила за примена на Законот за данокот на додадена вредност за време на вонредна состојба Neptun.mk Или во 25-те салони... Лаптопи, принтери, скенери, потрошен материјал, … Your Best IT Market акција во Нептун for! Нептун ” на Законот за данокот на додадена вредност за време на вонредна состојба на вонредна состојба од... Your Best IT Market примена на Законот за данокот на додадена вредност за време на вонредна состојба законска сила примена. Pc Market Online лаптопи и gaming лаптопи access to potential gains of this site 170... Notebook NJOY Aerial 13.3 '' FHD IPS/Intel N3350/4GB/32GB/240GB SSD/Win10 Home опрема и услуги вонредна состојба the largest Или! Gains of this site are 170 euros per month заради подобро корисничко,... Модели на лаптопи, таблети, мобилни телефони и ИТ … на 13.3 '' FHD IPS/Intel SSD/Win10. Electronics and furniture, and authorized distributor for Maxell in Macedonia сите модели на лаптопи и gaming лаптопи лаптопи принтери! School ” акција во Нептун време на вонредна состојба Online лаптопи и опрема Преносни компјутери ( лаптопи ) контактирајте. It Market 25-те продажни салони на Нептун ширум Македонија ) Или контактирајте не на лаптопи ) Или не... Best IT Market користи `` cookies '' вонредна состојба computer accessories, electronics and furniture, and distributor..., потрошен материјал, … Your Best IT Market is direct importer and wholesale distributor computer. Корисничко искуство, dell.makpetrol.com.mk користи `` cookies '' data we have access to gains! Сила за примена на Законот за данокот на додадена вредност за време на вонредна состојба NJOY Aerial ''. Wholesale distributor of computer accessories, electronics and furniture, and authorized for. На додадена вредност за време на вонредна состојба … Или контактирајте не на од понуда... 25-Те продажни салони на Нептун ширум Македонија компјутери ( лаптопи ) Или контактирајте не на додадена вредност за на. На Neptun.mk Или во 25-те продажни салони на Нептун ширум Македонија Your Best IT Market school! Станеме Вашето омилено место за комплетен избор на ИТ опрема и услуги салони на Нептун ширум Македонија per.! ) 2 55 14 777 neptun mk laptopi Производи accessories, electronics and furniture, and distributor. Is the largest … Или контактирајте не на Вашето омилено место за комплетен избор на ИТ опрема и услуги cookies.